Szukasz urządzeń do zaawansowanego prototypowania? Sprawdź te drukarki 3D

Szukasz drukarki 3D Kraków? Koniecznie odwiedź tę stronę

W asortymencie firmy CadXpert natkniesz się tylko na drukarki 3D od wiodących producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także MakerBot i FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszym asortymencie, działają między innymi w technologiach: FDM, PolyJet oraz SLA.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują koszty produkcji

Marka Stratasys jest światowym liderem branży drukarek 3D. Od przeszło trzech dekad – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom nowoczesne rozwiązania oraz instrumenty. Oszacowano, że stosując drukarki 3D oraz pozostałe urządzenia Stratasys można aż o 90% obniżyć wydatki na produkcję i czas na nią przeznaczony. Nadrzędne idee pracy specjalistów marki Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych usług i drukarek 3D, jak również wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Bestsellery z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu oraz przemysłu. Nowinką w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną precyzją.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to następny uznany producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka na rynku urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs produkuje niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, takie jak SLS i SLA. Nową propozycją w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – model desktopowy, pracujący w prekursorskiej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi odmianę technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszystkie inne urządzenia Formlabs – cechuje się funkcjonalną budową oraz prostą obsługą. Czym nowa technologia LFS odróżnia się od SLA? Jeszcze lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz szybkością druku, a także drobiazgowym odwzorowaniem najdrobniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, dlatego można uzyskać tożsame prototypy, do czego dąży się przede wszystkim w masowej, seryjnej produkcji.

MakerBot dla edukacji, przemysłu, biznesu

MakerBot dostarcza wysokiej jakości zaawansowane urządzenia do druku 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta mają szerokie zastosowanie w rozlicznych branżach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu pozostałych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Uzyskany druk jest solidny oraz precyzyjny, a w czasie procesu wydruku nie zdarza się przesunięcia warstw ani nie występują zniekształcenia.

Nasze dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]