Zastosowanie słoików z kranikiem

Chcesz zamówić słoiki z kranikiem? Wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od wielu lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też wytwarzanych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i trunków. Wielkim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, które posiadają wiele zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Kiedy przydatny będzie słój z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, że świetnie nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają duże objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy trunek do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranem świetnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on chętnie używany do serwowania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania kompotów, lemoniad, soków i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków czy też wina. Jego atutem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]